Masum – Saathiya 175. Bölüm İzle

13 Eylül Pazar

ELMAS KOLYE NEREYE GİTTİ?

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 13 Eylül Pazar günü yayınlanan son bölüm 175. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila ve Hetal Gopi’ye elmas bir kolye hediye eder. Urmila ise Rashi’den kolyeyi çalmasını ister. Gopi ise kolyeyi yerinde bulamaz. Kolye nereye kayboldu?

175. Bölüm

Ahem sonunda Gopi’ye ulaşır ve onu mahsur kaldığı yerden çıkarır. Gopi eve geldiğinde tören başlar. Kokila ve Hetal Gopi’ye elmas bir kolye hediye eder. Bunu gören Rashi çok kıskanır ve durumu annesine anlatır. Urmila ise yüklü bir paraya ihtiyaç duyar ve Rashi’den kolyeyi çalmasını ister. Kolyeyi Gopi’den almak isteyen Rashi, bir bahane bulup Gopi’ye kolyeye bakmak istediğini söyler. Gopi kolyeyi bulamayınca Kokila Rashi’den şüphelenir. Gopi kolyeyi Rashi’ye göstermek istediğinde yerinde bulamaz. Kolye nereye gitti?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel