Masum – Saathiya 176. Bölüm İzle

14 Eylül Pazartesi

URMİLA’YI BEKLEYEN ŞOK

Masum’da bugün Urmila Kokila’ya bir oyun oynar ve onun diyabet hastası olduğu haberi Modi ailesine yayılır. Eve gelen doktor Urmila ve Kokila’yı muayene eder. Doktorun açıklamalarını duyan Urmila ne yapacak?

176. Bölüm

Urmila’nın oyunu yüzünden Kokila’ya şeker hastalığı teşhisi konur ve perhiz yapması istenir. Ahem annesinde diyabet belirtileri olmadığını söyleyerek bir yanlışlık olduğunu düşünür. Urmila ise Kokila’nın hastalığıyla dalga geçer. Gopi ise Ahem’in saydığı diyabet belirtilerinin yengesi Urmila’da olduğunu fark eder. Ahem eve doktor çağırır ve annesini yeniden muayene ettirir. Doktor o sırada fenalaşan Urmila’yı da muayene etmek ister. Urmila tahlil sonucunu öğrenince ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel