Masum – Saathiya 186. Bölüm İzle

24 Eylül Perşembe

KÖPEKLER MİRA’YI KURTARIYOR

Masum’da bugün Rashi’nin köpekleri Mira’nın başındaki tehlikeyi hissedip Rashi’yi uyarır. Mira’ya bir şey olduğunu düşünen Kokila ve ahem ne yapacak? Sevilen dizi Masum – Saathiya 24 Eylül Perşembe günü yayınlanan son bölüm 186. bölümüyle izle7.com’da.

186. Bölüm

Mira’nın beşiğinin vidası gevşemeye başlar. Beşiğin kırılmak üzere olduğunu köpekler sayesinde gören Rashi hemen Mira’yı kucağına alır. Rashi Mira’ya kucaklar kucaklamaz beşik darmadağın olur. Mira’nın ağladığını duyan Kokila ve Ahem soluğu onun yanında alır. Kokila köpeklerin Mira’ya zarar verdiğini düşünürken Gopi gerçekleri anlatır. Duydukları karşısında şok olan Ahem ve Kokila ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel