Masum – Saathiya 188. Bölüm İzle

26 Eylül Cumartesi

RASHİ’NİN ZOR GÜNLERİ

Masum’da bugün Cigar’la kavga eden Rashi evde büyük tepki görür. Hem aç kalma hem de konuşmamaya yemin eden Rashi ne kadar dayanabilecek? Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 26 Eylül Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 188. bölümüyle izle7.com’da.

188. Bölüm

Rashi çocuk sahibi olmak istediğini söyler. Cigar ise bu meseleyi kendisine çok dert ettiği için çocuğunun olmadığını söyleyip kızar. Aldığı cevap karşısında çok sinirlenen Rashi sessizlik yemini eder. Kokila bunu öğrenince çok sinirlenir. Hetal yaşananların Rashi ve Cigar arasında kalması gerektiğini söyler. Urmila ise Rashi’nin verdiği yemini öğrenince ona eyleminin etkili olması için yemek yememesini de tembihler. Rashi bu oyuna ne kadar devam edebilecek?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel