Masum – Saathiya 19. Bölüm İzle

10 Nisan Cuma

GOPİ SUÇU ÜZERİNE Mİ ALACAK?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 10 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölüm 19. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila yaptıkları yüzünden Rashi’yi evden kovmak ister. Rashi ise Gopi’yi suçlu olduğuna inandırır. Gopi Rashi’nin evden gitmesini önlemek için ne yapacak?

19. Bölüm

Rashi Gopi’yi suçlu olduğuna inandırır. Kokila ve Hetal tartışırken Gopi onları duyar. Kokila Rashi’nin ailesinin evine dönmesi gerektiğini söyler. Rashi gözyaşlarıyla eşyalarını toplar ve Jigar’a evden göndermemeleri için yalvarır. Kokila Jigar’a Rashi’nin yaptıklarını anlatır. Rashi masum olduğunu söylese de Kokila her şeyi onun yaptığını gözleriyle gördüğünü belirtir.. Rashi’nin evden gitmesini engellemek isteyen Gopi ne yapacak?

GOPİ VE RASHİ’NİN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alacak.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estirmeye geliyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de olacak.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce amcası onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.
Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum 23 Mart’tan itibaren her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel