Masum – Saathiya 192. Bölüm İzle

30 Eylül Çarşamba

RASHİ ZOR DURUMDA

Masum’da bugün Rashi annesinin planı yüzünden bebeğin yanı sıra annesini Modi ailesinin evine almak zorunda kalır. Alka ise kendisine kötü davranılmasına dayanamaz. Köşeye sıkışan Rashi ne yapacak? Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 30 Eylül Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 192. bölümüyle izle7.com’da.

192. Bölüm

Urmila Rashi’nin evlat edinmek istediği bebeğin ailesiyle konuşup bebeğin onların evinde daha mutlu olacağını söyler. Bebeğin annesi Alka çaresizce bu durumu kabul etmek zorunda kalır. Alka evde bebekle ilgilenirken, Kokila gözlerini onun üzerinden ayırmaz. Bebeğin anneannesi ise Urmila’dan para almak için onu gerçekleri anlatmakla tehdit eder. Alka bunca baskıya dayanamaz ve Rashi’ye bebeğini de alıp gideceğini söyler. Onun şartlarını kabul etmek zorunda kalan Rashi zor anlar yaşar. Köşeye sıkışan Rashi ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel