Masum – Saathiya 196. Bölüm İzle

4 Ekim Pazar

RASHİ GOPİ’Yİ KURTARABİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Rashi Mira sayesinde eve döner. Modi ailesi hep birlikte festivale gitmeye karar verir. Rashi’yle gezerken bir anda ortadan kaybolan Gopi denize düşer. Rashi Gopi’yi kurtarabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 4 Ekim Pazar günü yayınlanan son bölüm 196. bölümüyle izle7.com’da.

196. Bölüm

Kinjal Rashi’nin neden evine dönmediğini anlayamaz. Urmila ise Rashi’nin Modi ailesinin evine dönmemesinden korkar. Modi evinde ise büyükannenin yatağında uyuyan Mira bir anda ortadan kaybolur. Evin her yerinde bebeğini arayan Gopi gözyaşlarına boğulur. Haberi alan Rashi apar topar Modi evine gelir. Her şey yoluna girdiğinde tüm aile toparlanıp festival için şehir dışına gider. Gopi ve Rashi gezerken Gopi bir anda denize düşer. Rashi boğulmak üzere olan Gopi’yi kurtarabilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com