Masum – Saathiya 199. Bölüm İzle

7 Ekim Çarşamba

KOKİLA HAPSE GİRİYOR

Masum’da bugün Urmila’nın yaptığı hata Kokila’nın hapse girmesine sebep olur. Gopi ise annesini kurtarmaya yarayacak bir ipucu bulur. Kokila hapisten çıkabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 7 Ekim Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 199. bölümüyle izle7.com’da.

199. Bölüm

Rashi, bebeğini kontrol ettirmek için hastaneye gider. Hastanede ikiz bebeğinin olacağını öğrenen Cigar ve Rashi çok sevinir. Kokila ise bu müjdeli haber için hemşireye bahşiş verir. Urmila ikiz olduğunu öğrenince bebeklerin cinsiyetini merak eder. Urmila’nın bu merakı Kokila’nın başına iş açar ve onun hapse girmesini sağlar. Urmila çevirdiği oyunların ortaya çıkmasından çok korkar. Ahem ve Cigar Kokila’yı hapisten çıkarmak için ellerinden geleni yapar. Gopi ise annesini kurtaracak önemli bir ipucu bulur. Gopi’nin bulduğu ipucu işe yarayacak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com