Masum – Saathiya 2. Bölüm İzle

24 Mart 2020 Salı

URMİLA’NIN SİNSİ PLANI

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Masum – Saathiya 24 Mart Salı günü yayınlanan son bölüm 2. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila oğlunun Gopi ile evlenmesine karar verir. Bunu öğrenen Urmila kızı yerine Gopi’nin evlenecek olmasını kabullenemez. Urmila Gopi ve Ahem’in evliliğine engel olabilecek mi?

2. Bölüm

Kokila oğlu Ahem’i evlendirmek ister ve gelin arayışına başlar. Bunun için Rashi’nin evine giden Kokila orada Gopi’yi görünce onu oğluyla evlendirmek ister. Rashi’nin annesi Urmila bunu öğrenince çok sinirlenir ve bu işe engel olmak için elinden geleni yapar. Modi ailesinin vejetaryen olduğunu öğrenen Urmila bu kozu kullanmayı düşünür. Gopi ve Ahem’in söz günü gelir. Kokila söz hazırlıklarında oldukça gergindir. Gopi’nin ailesi söz için damadın evine gider. Urmila ve Rashi söz yemeklerini vejetaryen olmayan yiyeceklerle değiştirmeye çalışır. Urmila planladığı gibi töreni engelleyebilecek mi?

GOPİ VE RASHİ’NİN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alacak.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estirmeye geliyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de olacak.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce amcası onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.
Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum 23 Mart’tan itibaren her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel