Masum – Saathiya 200. Bölüm İzle

8 Ekim Perşembe

KOKİLA VE GOPİ ARASINDA GERGİNLİK

Masum’da bugün Urmila yüzünden Gopi ve Kokila’nın arası bozulur. Rashi ise annesinin oyunları yüzünden onunla konuşmama kararı alır. Kokila ve Gopi arasındaki soğukluk ne zamana kadar sürecek? Gündüz kuşağının sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 8 Ekim Perşembe günü yayınlanan son bölüm 200. bölümüyle izle7.com’da.

200. Bölüm

Rashi, Urmila’nın yaptıklarından dolayı çok öfkelenir ve onunla görüşmek istemediğini söyler. Kokila ise Gopi’ye kırgınlığını dile getirir. Gopi kendisini kayınvalidesine affettirmek için elinden geleni yapar. Fakat Urmila yüzünden zor duruma düşen Gopi başarısız olur. Urmila Rashi’yle konuşabilmek için intihar etme girişiminde bulunur. Fakat onun bu planı Rashi’yi daha da öfkelendirir. Kokila ise Gopi’ye sürekli yengesiyle ilgili iğneleme yapar. Kokila ve gopi’nin arası düzelecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor.

Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel