Masum – Saathiya 201. Bölüm İzle

9 Ekim Cuma

KOKİLA VE GOPİ ARASINDA GERGİNLİK

Masum’da bugün Urmila’nın oyunları sayesinde Kokila’nın Gopi’ye olan öfkesi artar. Gopi ise kendisini affettirmek için elinden geleni yapar. Kokila haksız olduğunu anlayacak mı? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 9 Ekim Cuma günü yayınlanan son bölüm 201. bölümüyle izle7.com’da.

201. Bölüm

Kokila Gopi’ye olan kırgınlığını dindiremez ve ona bir ceza verir. Ağzını bağlamak zorunda kalan Gopi hiç kimseyle konuşamaz. Rashi ve Urmila ise onların arasındaki bu gerilimi arttırmak için ellerinden geleni yapar. Kendisini ifade edemeyen Gopi gözyaşlarına boğulur. Kokila sözleriyle Gopi’ye ağır bir darbe vurur. Aile fertleri ise onların arasındaki bu anlaşmazlığı çözmek için seferber olur. Kokila sadece evde kendisine hak verenlerin gelebileceği bir tören düzenler. Törende kimler Kokila’nın yanına gidecek?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor.

***

Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com