Masum – Saathiya 203. Bölüm İzle

11 Ekim Pazar

GOPİ’NİN HAYATI TEHLİKEDE

Masum’da bugün alışverişe çıkan Gopi’nin peşine haydutlar takılır. Kokila ve ailesi Gopi için çok endişelenir. Gopi ailesine dönebilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 11 Ekim Pazar günü yayınlanan son bölüm 203. bölümüyle izle7.com’da.

203. Bölüm

Kokila Gopi’ye kendisinin tehdit edildiğini söylemediği için kızar. Ahem en sonunda annesine hata yaptığını söyler ve onunla konuşmama kararı alır. Kokila ise bütün bunlardan dolayı Gopi’yi suçlar. Gopi alışverişe çıktığında bir grup haydut onun peşine takılır. Hayatı tehlikede olan Gopi ailesine dönebilmek için elinden geleni yapar. Kokila gelininin kaybolduğunu öğrenince fenalaşır. Gopi evine dönebilecek mi?

***

Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com