Masum – Saathiya 204. Bölüm İzle

12 Ekim Pazartesi

HAYDUTLAR MODİ AİLESİNİN PEŞİNDE

Masum’da bugün Gopi’yi öldürmeye çalışan haydutlar onu evine kadar izler. Hayatları tehlikeye giren Modi ailesi haydutlara izlerini kaybettirmeye çalışır. Ahem ailesini koruyabilecek mi? Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 12 Ekim Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 204. bölümüyle izle7.com’da.

204. Bölüm

Gopi’nin peşine takılan haydutlar gözlerini tüm Modi ailesine diker. Onlardan kurtulmak isteyen Kokila’nın aklına bir fikir gelir ve Urmila ile yer değiştirir. Modi ailesi Urmila’nın evine taşındığında Urmila da Kokila’nın yerini alır. Urmila ise bu durumu kendi lehine çevirmek için her yolu dener. Haydutların adamları eve sızmayı başarır. Adamlar sonunda Gopi ve ailesinin yerini bulur. Ahem ailesini bu haydutlardan koruyabilecek mi?

***

Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com