Masum – Saathiya 229. Bölüm İzle

6 Kasım Cuma

URMİLA KENDİ KIZINA TUZAK KURUYOR

Masum’da bugün Modi ailesi bir dans yarışmasına davet edilir. Rashi ve Cigar’ın dans etmesini istemeyen Urmila bir plan yapar. Urmila’nın planı işe yarayacak mı? Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 6 Kasım Cuma günü yayınlanan son bölüm 229. bölümüyle izle7.com’da.

229. Bölüm

Savita Modi ailesinin evine gelip onları dans yarışmasına davet eder. Kokila Modi ailesindeki tüm evli çiftlerin dans yarışmasına katılması gerektiğini söyler. Urmila ise Rashi ve Cigar’ın birlikte dans etmesine engel olmak için harekete geçer. Urmila hasta numarası yaparak Rashi’yi arar ve ona kendini acındırarak yanına gelmesini ister. Rashi çocuklarını da alıp annesinin evine gider. Bunu duyan Kokila çok öfkelenir. Urmila’nın planı işe yarayacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com