Masum – Saathiya 230. Bölüm İzle

7 Kasım Cumartesi

RASHİ’NİN GÖZ YAŞLARI

Masum’da bugün Rashi ve Cigar arasındaki ipler iyice gerilir. Cigar’ın ağır hakaretlerine dayanamayan Rashi çaresiz kalır. Duruma el atan Gopi ve Ahem Rashi’nin masum olduğunu ispat edebilecek mi? Sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 7 Kasım Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 230. bölümüyle izle7.com’da.

230. Bölüm

Urmila ve Rada’nın planları sayesinde Rashi evi terk eder. Yaptıklarından pişman olan Urmila Rashi’yi evine dönmesi için ikna etmeye çalışır. Gopi’nin de ısrarıyla eve dönmeyi kabul eden Rashi, Cigar’la yüzleşir. Cigar’ın ağır sözleri Rashi’yi çok incitir. Rashi’nin kendisinden yüklü bir nafaka almaya çalıştığını düşünen Cigar, öfkesini kontrol edemez. Gopi ile Ahem bu olaya el atar ve Rashi’nin masum olduğunu Cigar’a ispat etmeye çalışır. Ahem ve Gopi her şeyin Rada yüzünden olduğunu ortaya çıkarabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com