Masum – Saathiya 235. Bölüm İzle

12 Kasım Perşembe

URMİLA’NIN OYUNLARI ORTAYA ÇIKACAK MI?

Masum’da bugün Rada Umang’la evlenmek isteyince büyük bir tepkiyle karşılaşır. Urmila Rada’yı evden kovmaya kalkar. Çok öfkelenen Rada Urmila’nın tüm oyunlarını annesine anlatır. Büyük bir şok yaşayan Madu ne yapacak? Sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 12 Kasım Perşembe günü yayınlanan son bölüm 235. bölümüyle izle7.com’da.

235. Bölüm

Rada Kokila’nın bulduğu damat adayıyla evlenmemek için ona bir oyun oynar. Damat tarafının apar topar gitmesini anlayamayan Kokila onlardan bir haber bekler. Rada sevdiği biri olduğunu söyleyip onu Modi ailesinin evine çağırır. Karşılarında bir anda Umang’ı gören Modi ailesi şok olur. Kokila Umang’ın yıllar önce Kinjal’i kandırmaya çalıştığını anlatsa da Rada ona inanmaz. Ona çok öfkelenen Madu, kızını cezalandırır. Urmila Rada’yı evden kovmaya kalkınca Rada onun ve Rashi’nin oynadığı oyunları bir bir anlatır. Duyduklarına inanamayan Madu ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında… Köşeye sıkışan Rada ne yapacak?

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com