Masum – Saathiya 24. Bölüm İzle

15 Nisan Çarşamba

KOKİLA’NIN AKLINDAN NE GEÇİYOR?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 15 Nisan Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 24. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila Rashi’nin evin sorumluluğunu almasını ister ve tüm yetkiyi ona verir. Kokila’nın Rashi ile ilgili kurduğu plan ne?

24. Bölüm

Rashi’nin Gopi’ye kurduğu tuzaklar işe yaramaz ve Kokila Gopi’nin yanında durmaya devam eder. Rashi’ye ders vermek isteyen Kokila bütün ailenin sorumluluğunu onun üzerine almasını ister. Hetal Kokila’nın neden böyle bir karar aldığını anlamlandıramaz. Evin yönetimini ele geçiren Rashi iyice kibirlenir. Gopi’ye karşı üstünlük taslayan Rashi herkesi yönetmek için sinsi planlar hazırlar. Kokila Rashi’ye görev vererek ne yapmak istiyor?

GOPİ VE RASHİ’NİN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com