Masum – Saathiya 240. Bölüm İzle

17 Kasım Salı

TRİPTİ NİŞANLANACAK MI?

Masum’da bugün Rada Kokila’nın verdiği fikirle Tripti’yi evlendirmeye karar verir. Umang ise bu durumdan mutlu olmaz. Rada’nın planladığı nişan gerçekleşecek mi? Gündüz kuşağının sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 17 Kasım Salı günü yayınlanan son bölüm 240. bölümüyle izle7.com’da.

240. Bölüm

Gopi ve Kokila Tripti’nin oyununu ortaya çıkarmak için Rada’nın aklına onu evlendirme fikrini sokar. Bu fikri çok beğenen Rada konuyu Umang’a açar. Dört bir yandan Tripti için uygun bir kısmet aranır. Uygun kişi bulunduğunda nişan hazırlıkları yapılır. Rada nişan için Triptiyi elleriyle hazırlamak ister. Umang gerçek karısının nişan hazırlıkları esnasında çok gerilir. Bu nişan gerçekleşecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com