Masum – Saathiya 242. Bölüm İzle

18 Kasım Çarşamba

UMANG ÖLÜYOR

Masum’da bugün Umang’ın ölümü herkesi şok eder. Onun ölümü yüzünden suçlu bulunan Gopi hapse atılır. Gelininin masum olduğuna inanan Kokila onu hapisten kurtarabilecek mi? Gündüz kuşağının sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 19 Kasım Perşembe günü yayınlanan son bölüm 242. bölümüyle izle7.com’da.

242. Bölüm

Tripti’nin düğünü öncesinde Umang odasında ölü bulunur. O an odaya gelen Gopi Umang’ın yanındaki bıçağı eline alır. Tripti ise bir anda odaya girerek Gopi’nin Umang’ı öldürdüğünü söyler. Onların bağrışmalarını duyanlar ne olduğunu anlamaya çalışır. Rada Umang’ın öldüğünü öğrenince deliye döner. Ablasının karşısına geçip ondan intikam alacağını söyleyen Rada Umang için gözyaşı döker. Kokila ise gelininin masumiyetini kanıtlayacağına dair ona söz verir. Hapse atılan Gopi kurtulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com