Masum – Saathiya 256. Bölüm İzle

3 Aralık Perşembe

RASHİ KAYBOLDU

Masum’da bugün Rashi bir anda ortadan kaybolur. Modi ailesi Rashi için endişelenirken Gopi çıkıp onu aramaya başlar. Rashi nerede? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 3 Aralık Perşembe günü yayınlanan son bölüm 256. bölümüyle izle7.com’da.

256. Bölüm

Vidya ailesinin yanında kuzenleriyle birlikte çok mutludur. Rada Urmila’nın yanına gelir ve Gopi’nin Modi ailesinde eski itibarını kazandığında neler olacağını söyleyerek onun gözünü korkutur. Çaresiz kalan Urmila onunla iş birliği yapmak zorunda kalır. Gopi Rashi’nin yanı sıra Kinjal’den de destek görünce çok duygulanır. Rashi Rada yüzünden ortadan kaybolur. Gopi onu bulmak için sokak sokak gezer. Rashi bulunacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com