Masum – Saathiya 258. Bölüm İzle

5 Aralık Cumartesi

KOKİLA MİRA’NIN YAŞADIĞINI ÖĞRENİYOR

Masum’da bugün Kokila Rada ve Tripti’nin konuşmalarını dinlediğinde Mira’nın yaşadığını öğrenir. Torununa sahip çıkmak isteyen Kokila onunla beraber eve gitmeye çalışır. Mira ailesine kavuşacak mı? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 5 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 258. bölümüyle izle7.com’da.

258. Bölüm

Rada Tripti’yle buluşur. Gopi de o esnada yakındaki mabette dua eder. Rada’nın Tripti’yle konuştuğunu gören Kokila gizlice onları dinler. Rada’nın Mira’yı göl kenarından alıp sakladığını, sonra da mabede bıraktığını anlatır. Torununun yaşadığını duyan Kokila büyük bir şok yaşar. Rada’nın Tripti’ye gösterdiği kızın Mira olduğunu öğrenen Kokila onlarla yüzleşir ve torununa artık zarar veremeyeceklerini söyler. Rada ve Tripti Kokila’yı karşılarında görünce ne yapacaklarını şaşırır. Kokila Mira’yı da alıp eve gitmek için yola koyulur. Modi ailesi Mira’nın yaşadığını öğrenebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com