Masum – Saathiya 26. Bölüm İzle

17 Nisan Cuma

EVE HIRSIZ GİRİYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 17 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölüm 26. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi törenden sonra evin kapılarını kilitler fakat bir kapıyı kilitlemeyi unutur. Evden sesler geldiğini duyan Gopi kalkıp bakar. Hırsızla karşılaşan Gopi kurtulacak mı?

26. Bölüm

Kokila tören için gereken her şeyi Rashi’nin yapmasını ister. Herkesin içinde oruç tutacağını söyleyen Rashi gizlice dışarı çıkar ve yemek yer. Rashi’nin dışarıda yemek yediği ortaya çıkınca Kokila ve Hetal büyük bir şok yaşar. Tören bittiğinde Kokila evin tüm anahtarlarını Rashi’ye verir ve tüm kapıları kilitlemesini ister. Rashi herkes yattıktan sonra kapıları kilitler fakat bir tanesini unutur. Bunu bilen bir hırsız eve girer ve evi soyar. Gopi gelen sesler üzerine kalkıp evi kontrol etmek ister ve hırsızla yüz yüze gelir. Çok korkan Gopi hırsızın elinden kurtulabilecek mi?

GOPİ VE RASHİ’NİN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com