Masum – Saathiya 261. Bölüm İzle

8 Aralık Salı

RADA HAREKETE GEÇİYOR

Masum’da bugün Kokila’nın hafızasını kaybetmesi evdekiler için büyük bir şok etkisi yapsa da Rada bunun için çok sevinir. Mira’nın kim olduğunun ortaya çıkmasını istemeyen Rada onu evden göndermek ister. Rada’nın planı işe yarayacak mı? Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum – Saathiya 8 Aralık Salı günü yayınlanan son bölüm 261. bölümüyle izle7.com’da.

261. Bölüm

Kokila yakın zamanda yaşadıklarını unutur ve hayatına yıllar öncesinden devam eder. Ona yardımcı olmak isteyen ev halkı, onun kafasını karıştırmamak için elinden geleni yapar. Ahem Kokila yüzünden aynı odada kalmak zorunda olduğu Gopi’yle arasına perde çeker. Rada Kokila’nın hafızasının yerine gelmesinden korkar. Bu yüzden onun ilaçlarını değiştiren Rada Tripti’ye planından bahseder. Mira’nın gerçek kimliğinin ortaya çıkmasını istemeyen Rada onu hırsızlık yapmakla suçlar. Rada’nın planı işe yarayacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel