Masum – Saathiya 262. Bölüm İzle

9 Aralık Çarşamba

RADA VE TRİPTİ MİRA’DAN KURTULMAK İSTİYOR

Masum’da bugün Rada ve Tripti’nin anlaştığı bir kadın Modi malikanesine gelir ve Mira’nın öz annesi olduğunu söyler. Ona inanmayan Kokila delil ister. Yalanı ortaya çıkan kadın kaçmayı başarabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 9 Aralık Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 262. bölümüyle izle7.com’da.

262. Bölüm

Rada ve Tripti Mira’dan kurtulmak için bir plan yapar ve ona sahte bir anne bulur. Modi ailesinin evine gelen kadın Mira’nın kendi kızı olduğunu söyler. Kadının tavırlarından şüphelenen Ahem Mira’yı ona vermek istemez. Ahem ve Kokila’nın sözlerini duyan Rada panikler. Kokila ve Ahem kadından Mira’nın gerçek annesi olduğunu ispatlamasını ister. Kadın Mira’nın sırtında bir ben olduğunu söyler. Rashi ve Gopi kadının tarif ettiği beni göremeyince kadının yalan söylediği ortaya çıkar. Köşeye sıkışan kadın kaçmak için harekete geçer. Rashi ve Ahem kadını yakalayabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com