Masum – Saathiya 263. Bölüm İzle

10 Aralık Perşembe

RADA MİRA’YI ÖLDÜREBİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Rada ve Tripti Mira’yı öldürmek için her fırsatı değerlendirir. Mira’nın yaz kampına gideceğini öğrenen Rada nasıl bir plan yapacak? Sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 10 Aralık Perşembe günü yayınlanan son bölüm 263. bölümüyle izle7.com’da.

263. Bölüm

Rashi ve Jigar Kokila’nın baskılarından kaçmak için çocukları kampa götürmek ister. Fakat Kokila da peşlerine takılır. Mira Rada’nın tavırlarından şüphelenir. Rada Mira’dan kurtulmak için onun limonatasına zehir koyar. Gopi Mira’nın limonata içmeye gönülsüz olduğunu görünce Rada’nın ısrarlarına rağmen içmesini engeller. Ahem Mira’yı kaçırmak isteyen biri olduğunu ve ona dikkat etmeleri gerektiğini söyler. Gopi Mira’nın yaz kampına gitmek istediğini fark eder ve onu kampa kaydettirir. Bunu fırsat bilen Rada nasıl bir plan yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com