Masum – Saathiya 264. Bölüm İzle

11 Aralık Cuma

GOPİ MİRA’YI KURTARABİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Rada Gopi yüzünden Mira’yı yalnız yakalayamaz. Paintball oynarken Ahem’in tabancasına gerçek mermi koyan Rada amacına ulaşabilecek mi? Sevilen dizi Masum – Saathiya 11 Aralık Cuma günü yayınlanan son bölüm 264. bölümüyle izle7.com’da.

264. Bölüm

Tripti yaz kampında eğitmen kılığına girer ve Rada’yla Mira’yı öldürmek için plan yapar. Mira kamptaki yarışlara katılır fakat Rada onun zarar görmesi için elinden geleni yapar. Yarış alanına çivi çakan Rada’nın planı Gopi sayesinde bozulur.Çabaları boşa giden Rada çok öfkelenir. Gopi’nin topladığı çivileri gören Modi ailesi şok olur. Paintball oynamak için kampa giden Modi ailesi iki gruba ayrılır. Rada Mira’nın rakibi olur ve Ahem’in tabancasına gerçek mermi koyar. Mermileri gören Gopi zamanında yetişip Mira’yı kurtarabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com