Masum – Saathiya 265. Bölüm İzle

12 Aralık Cumartesi

GOPİ KIZINI BULUYOR

Masum’da bugün Rada Mira’nın yaralanmasına sebep olur. İp uçlarını birleştiren Gopi, Mira’nın kendi kızı olduğunu düşünür. Gopi ailesine Mira’nın kendi kızı olduğunu ispatlayabilecek mi? Sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 12 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 265. bölümüyle izle7.com’da.

265. Bölüm

Rada ve Tripti sonunda bir yolunu bulup Mira’nın yaralanmasına sebep olur. Apar topar hastaneye kaldırılan Mira’ya kan gerekir. Ahem onun için kan verdiğinde doktor aralarında bir kan bağı olduğunu söyler. Mira’nın ayağındaki izi gören Gopi bunu duyunca büyük bir şok yaşar. Şüphelerini Rashi’yle paylaşan Gopi gözyaşlarına engel olamaz. Gauri olarak bildikleri Mira’nın kendi kızı olduğundan şüphelenen Gopi’nin anlattıkları Rashi’yi de çok etkiler. İkili bu konuyu Rada’dan gizlemeye çalışır. Gopi Mira’nın kendi kızı olduğunu ispatlayabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com