Masum – Saathiya 277. Bölüm İzle

24 Aralık Perşembe

KOKİLA RASHİ’YE DERS VERMEK İSTİYOR

Masum’da bugün Rashi’nin harcamaları Kokila’nın dikkatini çeker ve ona bir ders vermek ister. Planını Gopi’ye anlatan Kokila başarılı olabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 24 Aralık Perşembe günü yayınlanan son bölüm 277. bölümüyle izle7.com’da.

277. Bölüm

Kokila ile Gopi Mira’nın özel ders almasına karar verir ve bir öğretmenle anlaşır. Öğretmenin kendisine kızacağını düşünen Mira çok çekinir. Rashi ve Urmila lüks bir restoranda arkadaşlarıyla buluşup yemek yer. Fakat Kokila daha önce Rashi’nin çantasından parayı alır ve bundan habersiz olan Rashi hesap geldiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır. Köşeye sıkışan Urmila hesabı ödemek için bir yol düşünür. Urmila’nın planı işe yarayınca Rashi çok rahatlar. Rashi’nin harcamalarına dikkat etmediğini düşünen Kokila kendince bir önlem alır. Kokila’nın önlemleri Rashi’ye ders vermeye yetecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel