Masum – Saathiya 28. Bölüm İzle

19 Nisan Pazar

URMİLA KOKİLA’YLA BAŞ EDEBİLECEK Mİ?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum – Saathiya 19 Nisan Pazar günü yayınlanan son bölüm 28. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila Rashi’yi ev işleriyle bunaltır. Urmila kızını görmek için evlerine gider fakat Kokila ikisinin baş başa kalmaması için elinden geleni yapar. Bu yüzden Gopi’ye hırslanan Urmila Kokila’yla baş edebilecek mi?

28. Bölüm

Kokila Rashi’nin ev işleri konusunda yalan söylediğini anlar. Gopi’den Rashi’ye yardım etmemesini isteyen Kokila’nın sıcak tavırları Gopi’yi mutlu eder. Kokila Rashi’den ailenin bir aylık ihtiyacını öğrenmesini ve almasını ister. Herkesin kullandığı malzemelerin listesini çıkarmaya çalışan Rashi çok zorlanır. Urmila ise kızını ziyaret etmek için evlerine gelir. Urmila kızının çok iş yaptığını görünce bir önlem almaya çalışır. Hırsını Gopi’den çıkaran Urmila Kokila’yla baş edebilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com