Masum – Saathiya 280. Bölüm İzle

27 Aralık 2020 Pazar

GOPİ ANORAK’I KOVMAK İSTİYOR

Masum’da bugün Gopi Anorak’ın tavırlarındaki garipliği fark eder. Okul müdürüyle konuşan Gopi duydukları karşısında çok şaşırır. Gopi Anorak’ı kovabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 27 Aralık Pazar günü yayınlanan son bölüm 280. bölümüyle izle7.com’da.

280. Bölüm

Gopi Anorak’ın Vidya’ya söylediklerini öğrenince şok olur ve ondan hesap sorar. Gopi’ye saplantılı bir şekilde aşık olan Anorak onun karşısında ne diyeceğini şaşırır. Gopi Anorak’ın söylediklerine inanmış gibi görünse de ortada bir gariplik olduğunu fark eder. Okul müdüründen Anorak’ın okuldan uzaklaştırıldığını öğrenen Gopi büyük bir şok yaşar. Öğrendiklerini ailesine anlatan Gopi Anorak’ı işten kovmaya karar verir. Gopi Anorak’ı evden gönderebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel