Masum – Saathiya 281. Bölüm İzle

28 Aralık Pazartesi

RASHİ’NİN BAŞINA NE GELECEK?

Masum’da bugün Gopi’nin söylediklerine inanmayan Rashi Anorak’ı destekler. Fakat anorak Gopi’yi kaçırır. Rashi Gopi’yi bulmak isterken başına ne gelecek? Sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 28 Aralık Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 281. bölümüyle izle7.com’da.

281. Bölüm

Rashi Gopi’nin Anorak’la ilgili söylediklerine inanmaz ve onun kovulmasını engeller. Anorak’ın eski karısıyla konuşan Gopi onun psikolojik sorunları olduğunu öğrenir. Gopi Rashi’ye Anorak’ın gerçek yüzünü göstermek ister. Fakat Anorak ondan önce davranır ve Rashi’yi kendi yanına çeker. Gopi’nin bir anda ortadan kaybolması herkesi endişelendirir. Rashi ona inanmadığı için kendini suçlar. Rashi Gopi’yi kimin kaçırdığına dair bir ipucu bulur. Rashi Anorak’ı takip eder ve Gopi’ye ulaşır. Fakar Anorak demir bir sopayla Rashi’nin başına vurur. Modi ailesini nasıl bir sürpriz bekliyor?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com