Masum – Saathiya 285. Bölüm İzle

1 Ocak  2021 Cuma

PARİ’NİN TEHLİKELİ OYUNU NE ZAMAN BİTECEK?

Masum’da bugün Pari Cigar’la evli olduğunu söyleyerek herkesi şok eder. Gopi Pari’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarabilmek için Urmila ile plan yapar. Pari’nin oyunu son bulacak mı? Ekranların sevilen dizisi Masum 1 Ocak Cuma günü yayınlanan son bölüm 285. bölümüyle izle7.com’da.

285. Bölüm

Cigar’ın Amerika’ya gitmesini engellemek isteyen Pari’nin ihbarı işe yarar ve polis Cigar’a yurt dışına çıkma yasağı koyar. Modi ailesi Pari’nin Cigar’la evlendiğini söylemesi üzerine büyük bir şok yaşar. Pari kendisini bu evlilik oyununa kaptırır ve Cigar’a gerçek kocası gibi davranmaya başlar. Pari’nin arsızlığı Cigar başta olmak üzere herkesi çileden çıkarır. Pari’den kurtulmak isteyen Gopi Urmila’dan yardım ister. Urmila ve Gopi Pari’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel