Masum – Saathiya 286. Bölüm İzle

2 Ocak 2021 Cumartesi

GOPİ DELİL PEŞİNDE

Masum’da bugün Pari evdeki herkesi rahatsız eder. Gopi onun gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için iz sürer. Gopi ve Kokila Pari’nin oyununu bozacak mı? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 2 Ocak Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 286. bölümüyle izle7.com’da.

286. Bölüm

Pari’nin tavırları evdeki herkesi rahatsız eder. Gopi ve Kokila onu evden göndermek için kanıt arar. Fakat Pari tüm delilleri ortadan kaldırmayı başarır. Pari’nin Rashi’nin çocuklarına olan tavrı Gopi’yi çok kızdırır. Gopi Pari’nin kıyafetlerinin arasında bir otel faturası bulur. Bulduğu faturayı Kokila’ya gösteren Gopi otele gitmeye karar verir. Otel görevlisiyle konuşan Gopi, ondan yardım ister. Pari’nin aleyhinde çok güçlü bir delil bulan Gopi hemen Kokila’ya haber verir. Gopi bu sefer Pari’nin oyunlarını bozabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com