Masum – Saathiya 288. Bölüm İzle

4 Ocak 2021 Pazartesi

GOPİ VE HETAL’İN ZOR ANLARI

Masum’da bugün Kokila Cigar’ın iyiliği için Pari’ye bir şans verilmesi gerektiğini düşünür. Gopi ve Hetal onun bu isteğini gerçekleştirebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum 4 Ocak Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 288. bölümüyle izle7.com’da.

288. Bölüm

Pari Cigar’ı eve getirmek için Cigar’ı kullanır. Fakat yaptıkları numara işe yaramaz. Bir yolunu bulup Cigar’ı eve getirmeyi başaran Pari, onun ağır sözleriyle yıkılır. Büyükanne Pari’nin yalanlarının affedilmemesi gerektiğini düşünür. Hetal de onu destekler. Kokila’nın Pari’ye şans vermesini anlayamayan Hetal onu sorgular. Kokila Cigar için bunu istediğini söyler ve Pari’ye zaman vermelerini rica eder. Hetal ve Gopi Kokila’nın istediğini yapabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com