Masum – Saathiya 289. Bölüm İzle

5 Ocak 2021 Salı

PARİ YALAN SÖYLÜYOR

Masum’da bugün Pari Savita’nın kedisini kaybedince yalan söyler. Savita’ya karşı Pari’yi savunan Kokila ona güvenir. Pari’nin yalanı ortaya çıkacak mı? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 5 Ocak Salı günü yayınlanan son bölüm 289. bölümüyle izle7.com’da.

289. Bölüm

Pari ve çocuklar komşuları Savita’nın kedisini kaybeder. Kokila Savita’nın diline düşmemek için her yerde kediyi arar. Kedinin kaybolmasında payı olan Pari Urmila’yı arayıp ondan kedinin benzerini bulmasını ister. Urmila bulduğu kediyi getirdiğinde Pari onu Savita’ya verir. Savita onun kendi kedisi olmadığını anladığında ortalığı ayağa kaldırır. Fakat Pari’ye çok güvenen Kokila onun yalan söylemediğini söyleyerek Savita’yı geri püskürtmeye çalışır. Pari’nin oyunu devam edecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com