Masum – Saathiya 29. Bölüm İzle

20 Nisan Pazartesi

KOKİLA HATASINI FARK EDİYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 20 Nisan Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 29. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila Gopi’yi Ahem gelmeden orucunu açtığı için cezalandırır. Fakat sonra gerçekler ortaya çıkınca Kokila çok pişman olur. Kokila kendisini Gopi’ye affettirebilecek mi?

29. Bölüm

Gopi orucunu Ahem gelmeden açtığını gören Kokila onu cezalandırır. Depoda yalnız kalan Gopi göz yaşlarına boğulur. Kokila Ahem’le konuşunca Gopi’nin aslında masum olduğunu anlar. Ahem’in Gopi’ye çok ağır şeyler söylediğini öğrenen Kokila yaptığı hatanın farkına varır ve büyük bir ikilem yaşar. Hemen Gopi’nin yanına giden Kokila onu yerde baygın bir halde bulur. Çok endişelenen Kokila herkesin içinde azarladığı Gopi’nin kırılan gururunu onarabilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com