Masum – Saathiya 290. Bölüm İzle

6 Ocak 2021 Çarşamba

URMİLA KİNJAL’İN DÖNMESİNİ İSTİYOR

Masum’da bugün Urmila Dandia dansı yapılmasını istemez ve tepki gösterir. Kinjal’in eve geri dönmesini isteyen Urmila hatasından ders çıkaracak mı? Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Masum 6 Ocak Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 290. bölümüyle izle7.com’da.

290. Bölüm

Urmila Rashi’nin en sevdiği bayramda kiracılarının bayramı kutlamalarını istemez. Komşuların Dandia dansı yaptığını gören Urmila çok öfkelenir ve onların müzik aletlerini kırar. Kiracılar Urmila’ya tepki gösterir. Kinjal bir anda Urmila’nın yanına gelir ve komşulara karşı onu savunur. Evinden kovduğu Kinjal’in kendisini koruduğunu gören Urmila şok olur. Kinjal’den eve geri dönmesini isteyen Urmila hatasından ders alacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com