Masum – Saathiya 291. Bölüm İzle

7 Ocak 2021 Perşembe

PARİ’DEN SİNSİ PLAN

Masum’da bugün Urmila Pari’nin Gopi’ye zarar vermesini istemez. Onun oyununu ortaya çıkarmak isteyen Urmila Gopi’yle konuşur. Pari’nin asıl planı ne? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 7 Ocak Perşembe günü yayınlanan son bölüm 291. bölümüyle izle7.com’da.

291. Bölüm

Pari dandia dansı yapılması için ısrar eder. Onun isteğini kabul eden Kokila hazırlıklara başlar. Tek amacı dans etmek olmayan Pari, dans sırasında Gopi’ye zarar vereceğini Urmila’ya söyler. Gopi’nin sakatlanmasını istemeyen Kokila onu uyarır. Gopi, Pari’nin kendisini Urmila’yla birlikte görmemesi için elinden geleni yapar. Pari’nin gerçek yüzünü herkese göstermek isteyen ikili dikkatleri onun üzerine toplamaya çalışır. Fakat Pari Urmila’nın beklediği planı bir türlü gerçekleştirmez. Pari’nin gerçek amacı ne?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel