Masum – Saathiya 292. Bölüm İzle

8 Ocak 2021 Cuma

GOPİ PARİ’DEN ŞÜPHELENİYOR

Masum’da bugün Pari kendisine verilen aile yadigarı kolyeyi kuyumcudan geri alır ve Gopi’nin elindeki leğene gizlice koyar. Gopi Pari’nin bir iş çevirdiğini anlayacak mı? Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Masum 8 Ocak Cuma günü yayınlanan son bölüm 292. bölümüyle izle7.com’da.

292. Bölüm

Aile yadigarı kolyeyi babası yüzünden satan Pari onu geri almak için paraya ihtiyaç duyar. Bu yüzden Hetal’in özel bileziklerini çalan Pari kuyumcuya gider. Takı almak için kuyumcuda olan Kinjal, kuyumcunun tarttığı bilezikleri görünce çok şaşırır. Bilezikler karşılığında kolyeyi geri alan Pari Kinjal ile Urmila’yı görünce paniğe kapılır ve hızlıca kuyumcudan çıkar. Kolyeyi gizlice Gopi’nin elindeki çamaşır leğenine koyan Pari üstündeki yükten kurtulduğunu düşünür. Gopi Pari’nin kolyeyle bir oyun çevirdiğini anlayacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel