Masum – Saathiya 293. Bölüm İzle

9 Ocak 2021 Cumartesi

MODİ AİLESİ GEÇMİŞTEN GELEN KADIN YÜZÜNDEN TEHLİKEDE

Masum’da bugün Pari evin tüm işlerini üstlenmek zorunda kalır. Karşısına zor durumda olan bir kadın çıkınca kendisine yardımcı olması için onu eve alır. Bir anda eve giren bu gizemli kadın kim? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 9 Ocak Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 293. bölümüyle izle7.com’da.

293. Bölüm

Pari evdeki idareyi eline almak ister ve bu uğurda her şeyi yapar. Onun planları yüzünden ailedekiler hastalanır ve evin işleri tamamen Pari’ye kalır. Pari sebze almak için pazara gider ve orada bir adamın bir kadına şiddet uyguladığını görüp onlara müdahale eder. Kadın kendisine minnet duyar ve artık onları yalnız bırakmayacağını söyler. Kadının kendisine yardımcı olabileceğini düşünen Pari onu eve yardımcı olarak almaya karar verir. Pari’nin kimseye sormadan eve getirdiği bu gizemli kadın kim?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel