Masum – Saathiya 294. Bölüm İzle

10 Ocak 2021 Pazar

CİGAR PARİ’Yİ DURDURUYOR

Masum’da bugün Pari Rada’nın kim olduğunu bilmeden onu Modi ailesine getirir. Onunla birlikte plan yapan Pari, amacına ulaşabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Masum 10 Ocak Pazar günü yayınlanan son bölüm 294. bölümüyle izle7.com’da.

294. Bölüm

Hapisten çıkan Rada kılık değiştirir ve Pari sayesinde yeniden Modi ailesinin evine girer. Onun Rada olduğundan habersiz olan Pari, her sözüne inanır. Pari’yi Cigar’ı kendisine aşık etmesinde yardım etme vaadiyle kandıran Rada, büyükannenin hastalanmasını fırsat bilir ve harekete geçer. Gopi ve Kokila eve döndüklerinde Pari’yi elinde valizle ağlarken bulur. Pari gitmek üzereyken Cigar bir anda gelir ve onu durdurur. Cigar Pari’nin gitmesini neden istemiyor?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel