Masum – Saathiya 296. Bölüm İzle

12 Ocak 2021 Salı

RADA HAREKETE GEÇİYOR

Masum’da bugün Pari nihayet amacına ulaşır. Rada ise Modi ailesinden intikam almak için harekete geçer. Rada’nın bu seferki sinsi planı ne? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 12 Ocak Salı günü yayınlanan son bölüm 296. bölümüyle izle7.com’da.

296. Bölüm

Pari’nin uzun uğraşları işe yarar ve Cigar onunla evlenmeyi kabul eder. Amacına ulaşan Pari başta çok sevinir. Fakat Cigar ona gerçek bir karı koca ilişkileri olmayacağını söyler. Rashi’nin yokluğunda Divali bayramını kutlamak istemeyen Modi ailesi sade bir tören yapar. Fakat Rada, bir bando ekibiyle anlaşıp onların törenini basar. Karşısında Rada’yı gören Kokila çok öfkelenir ve onu kovar. Modi ailesinden intikam almak isteyen Rada nasıl bir plan yaptı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com