Masum – Saathiya 31. Bölüm İzle

22 Nisan Çarşamba

KİNJAL EVDEN KAÇMAK İSTİYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 22 Nisan Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 31. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Mehta ailesinin oğluyla evlenmeyi istemeyen Kinjal evden kaçmak ister. Gopi ise onun bu planını anlar. Kinjal oyunlarının ortaya çıkmaması için ne yapacak?

31. Bölüm

Kinjal’in planı işe yaramaz ve Mehta ailesi nişan tarihini belirlemek için eve gelir. Köşeye sıkışan Kinjal evden kaçmaya karar verir. Öte yandan Rashi kendisine verilen sorumlulukları yerine getirmeyince Kokila’nın öfkesiyle yüzleşir. Gopi ise ailece yapılan törene Kinjal’in oyunu yüzünden katılamaz. Kokila tarafından cezalandırılan Gopi göz yaşlarına boğulur. Kokila ise Kinjal’in hareketlerinden şüphelenmeye başlar. Kokila Kinjal’in evden kaçmayı planladığını anlayacak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com