Masum – Saathiya 311. Bölüm İzle

27 Ocak 2021 Çarşamba

RADA’YA AĞIR DARBE

Masum’da bugün Rada, Cigar ve Pari’nin yemeğe çıkmasına dayanamayıp, kadın haklarını savunan birkaç kişiye onları şikayet eder. Atılan iftiralar karşısında çok öfkelenen Kokila nasıl bir karar alacak? Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum 27 Ocak Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 311. bölümüyle izle7.com’da.

311. Bölüm

Modi ailesi Pari’yi Vivan’ın elinden kurtarmayı başarır. Cigar, Pari’nin kurtarılmasını kutlamak için onu yemeğe götürmeye karar verir. Bunu duyan Rada, hemen bir plan yapıp onların baş başa yemeğe gitmesini önlemeye çalışır. Pari ve Cigar evden çıkacakken yanında birkaç kadınla gelen Rada, onların kendisini aldattığını söyleyerek olay çıkarır. Sesleri duyan Kokila dışarı çıktığında Pari’yi Rada’ya karşı savunur. Çok öfkelenen Kokila nasıl bir karar verecek?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com