Masum – Saathiya 314. Bölüm İzle

30 Ocak 2021 Cumartesi

RADA BEBEĞİ KAÇIRIYOR

Masum’da bugün Rada bebeği de alıp evden kaçmayı başarır. Her yerde onu arayan Modi ailesi bir an önce bebeği kurtarmak ister. Rada’nın peşine düşen Gopi’yi nasıl bir sürpriz bekliyor? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 30 Ocak Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 314. bölümüyle izle7.com’da.

314. Bölüm

Bakıcıyı kendisine inandırmayı başaran Rada evden kaçar. Her yerde onu arayan polis sonunda onun izini bulur. Cigar’ı arayan polis memuru onların karakola gelmesini ister. Rada karakoldan kaçmak için fırsat kollar. Bebeği doyurma bahanesiyle bir odaya giren Rada Modi ailesi gelmeden pencereden kaçmayı başarır. Etrafa dağılıp Rada ve bebeği Rashi’yi arayan Modi ailesi ümidini kaybetmeye başlar. Rada’nın peşine düşen Gopi’yi nasıl bir sürpriz bekliyor?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com