Masum – Saathiya 315. Bölüm İzle

31 Ocak 2021 Pazar

GOPİ RASHİ’Yİ KURTARABİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Rada Gopi’yi arayıp bebek için fidye ister. Gopi bebeği kurtarmak için harekete geçer. Her seferinde bir oyunla karşılaşan Gopi’yi nasıl bir sürpriz bekliyor? Kanal 7’nin sevilen yabancı dizisi Masum 31 Ocak Pazar günü yayınlanan son bölüm 315. bölümüyle izle7.com’da.

315. Bölüm

Rada Gopi’yi arar ve Rashi’yi vermek için para ister. Ahem’e durumu bildiren Gopi parayı hazırlamasını ister. Bir nehrin kenarında buluşmayı isteyen Rada Gopi’ye oyuncak bebek verir ve parayı alıp kaçar. Bebeği alamayan Kokila ve Gopi yıkılır. Onları parmağında oynatan Rada yeni bir plan yapar. Gopi’yle yeniden buluşmak isteyen Rada o geldiğinde bebeği nehre atar. Hiç düşünmeden nehre atlayan Gopi bebeği eline aldığında yine kandırıldığını anlar. Çok öfkelenen Gopi Rada’nın karşısına dikilir ve tüm öfkesini kusar. Rada karşısında çaresiz kalan Gopi’yi nasıl bir sürpriz bekliyor?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com