Masum – Saathiya 316. Bölüm İzle

1 Şubat 2021 Pazartesi

RADA GOPİ’Yİ NEHRE ATIYOR

Masum’da bugün Rada Gopi’yi öldürmek için onu nehre atar. Ahem karısını kurtarmaya çalışsa da onu bulamaz. Gopi yaşayacak mı? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 1 Şubat Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 316. bölümüyle izle7.com’da.

316. Bölüm

Rada Modi ailesinden intikam almak için Gopi’yi öldürmeyi kafasına koyar. Onu nehre atmayı düşünen Rada yaralı olan Gopi’yi uçurum kenarına sürükler. Ahem ve Kokila her yerde Rada ve Gopi’yi arar. Rada ise Gopi’nin ayağına bir kaya parçası bağlayıp onu nehre atar. Son anda onları gören Ahem koşsa da yetişemez. Rada zafer sevinci yaşarken Ahem yıkılır. Ahem Gopi’yi kurtarabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com