Masum – Saathiya 317. Bölüm İzle

2 Şubat 2021 Salı

GOPİ YENİ HAYATINA UYUM SAĞLAYABİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Gopi Rada’yı öldürdüğü için hapse girer. Hapisten çıktığı zaman ailesinin yanına giden Gopi büyük bir boşluğa düşer. Gopi yeni hayatına adapte olabilecek mi? Ekranların ilgiyle izlenen günlük Hint dizisi Masum 2 Şubat Salı günü yayınlanan son bölüm 317. bölümüyle izle7.com’da.

317. Bölüm

Gopi Rada’yı öldürür ve hapse girer. Aradan geçen yıllarda Modi ailesinde birçok şey değişir. Hapisten çıkan Gopi soluğu ailesinin yanında alır. Eve döndüğünde ilk olarak Rashi’yle karşılaşan Gopi ona sarılır. Birer genç kız olan Mira ve Vidya sürekli didişir. Vidya ablası olan Mira yüzünden sürekli zorluk çeker. Gopi Rashi’nin kendisine anne demesiyle büyük bir şok yaşar. Rashi’nin Cigar’ın öz babası olduğunu bilmediğini anlayan Gopi ne yapacağını şaşırır. Gopi yeni hayatına uyum sağlayabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com