Masum – Saathiya 320. Bölüm İzle

5 Şubat 2021 Cuma

GOPİ KIZLARINA KAVUŞACAK MI?

Masum’da bugün Ahem karşısında Gopi’yi görünce büyük bir şok yaşar. Gopi kızlarını kötü yetiştirdiği için Ahem’e kızar. Babalarının biriyle tartıştığını duyan Vidya ve Mira anneleriyle karşılaşacak mı? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 5 Şubat Cuma günü yayınlanan son bölüm 320. bölümüyle izle7.com’da.

320. Bölüm

Gopi Ahem’le yüzleşmeye çekinir fakat Kokila onu yüreklendirir. Kayınvalidesini dinlemek zorunda kalan Gopi soluğu Ahem’in evinde alır. Ahem kapıyı açtığında karşısında Gopi’yi gördüğünde büyük bir şok yaşar. Ahem Gopi’ye sarılmak üzereyken aklına kendine verdiği sözler gelir ve vazgeçer. Gopi ona derdini anlatmaya çalışsa da Ahem onu kovar. Ahem’in hakaretleri karşısında daha fazla dayanamayıp kızlarını kötü yetiştirdiğini söyleyerek ona kızar. Onların tartışmalarını duyan Vidya ve Mira aşağı iner. Gopi sonunda kızlarıyla karşılaşabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com