Masum – Saathiya 321. Bölüm İzle

6 Şubat 2021 Cumartesi

AHEM MANSİ’YLE NİŞANLANACAK MI?

Masum’da bugün Gopi kızlarının kendisine olan tepkisiyle yıkılır. Ahem ona olan öfkesi yüzünden Mansi’yle evlenmeye karar verir. Cigar bu nişana engel olabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 6 Şubat Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 321. bölümüyle izle7.com’da.

321. Bölüm

Gopi Ahem’in evine gittiğinde Mira ve Vidya ile yüzleşir. Ahem’e kızlarını yetiştiremediği için kızan Gopi onlarla konuşmakister. Mira annesine karşı çok öfkeliyken Vidya ona karşı daha ılımlı davranır. Fakat Mira kardeşini etkisi altına alıp onu kendisine çekmeyi başarır. Ahem Gopi’ye olan öfkesi yüzünden Mansi’yle evlenmeye karar verir. Mira ve Vidya babalarının nişanı için hazırlıklara başlar. Gopi ise Ahem’in kendisini sevse nişanlanmayacağını söyler ve Cigar’ın ısrarlarına rağmen nişanı engellemeye yanaşmaz. Cigar Gopi’yi ikna etmeyi başaracak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com